KONST / Litografier / Färglitografi 10112157
nr 1011 2157
Färglitografi
signerad, HC-upplaga, 18/25, Flaska, motivet: 29x19
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 januari 2016
kl 19:54:52
100 kr
150 kr
200 kr